Sadzimy zieloną przyszłość ...

Duże drzewa
sprzedaż

Nasza szkółka specjalizuje się między innymi w produkcji dużych drzew alejowych i parkowych.  Swoim klientom polecamy szeroki wachlarz gatunków i odmian w różnych wielkościach.

Obwody drzew szczepionych na pniu, ( mierzone na wysokości 1 metra w centymetrach) wynoszą od:  6-8, aż do 30-40 cm a nawet 40-50 cm.
Wysokości roślin od 150 do 600 cm,  a nawet przy niektórych gatunkach do 700- 800 cm.

Większa część tego materiału uprawiana jest w gruncie, gdzie poddawana jest formowaniu oraz systematycznemu (co kilka lat) przeszkółkowywaniu, co przygotowuje rośliny do sprzedaży.

Drzewa wykopywane są przy użyciu specjalistycznych maszyn szkółkarskich. Bryły, odpowiednie do wielkości drzew, zabezpieczane są specjalną biodegradowalną (naturalną i przyjazną środowisku) siatką jutową oraz koszem drucianym, co zabezpiecza bryłę i stanowi duże ułatwienie w transporcie i sadzeniu drzewa w miejscu jego przeznaczenia.

Rośliny kopane z gruntu, w ofercie hurtowej oznaczone symbolem Mat. Kop. BR dostępne są w sprzedaży od marca do kwietnia oraz od października do listopada.

Mamy nadzieję, że wybór wysokiej jakości dużych drzew naszej szkółki znajdzie uznanie klientów poszukujących większego materiału.